• Zeytinköy Mah.Mimar Sinan Cad. Pırlanta Evler Sit. 3. Blok No:42 - Bağbaşı / DENİZLİ
  • ilkbaharsarayyaslibakimevi@gmail.com
  • +90 532 354 04 02

Hakkımızda

Tesisimiz Denizli’nin temiz havası ve doğal güzellikleriyle göze çarpan güzide beldesi Bağbaşı mevkiindedir. 2005 yılında, 900 m2 kapalı alanda hizmet veren binamızda, Alzheimer, Demans, Parkinson, MS, Epilepsi, Paralizi, Pleji ve genel olarak yaşlı ve hasta profilleri değerlendirilerek, konusunda uzman kişilerin görüş ve önerileri alınarak, konforlu ve güvenli bir ortam içinde tüm detaylar düşünülerek hazırlanmıştır. 70 yatak kapasiteli göl manzaralı odaları ile en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Merkezimizde;

Hasta, Yaşlı ve Bakıma ihtiyaç duyan bireylerin yaşam standartlarını yükseltmek amaçlı, hasta ve yaşlılara götürülecek hizmetler konusunda etkinliğin sağlanabilmesi için,bireylerin hizmet beklentilerinin tespit edildiği ve bunun sonuçlarına göre verilecek hizmetlerin uzman kişililer tarafından yönlendirilmesi ve uygulanması sağlanmaktadır.
Yaşlı ve Hasta bireylerin yaşamlarını yasli ve güven içinde sürdürmelerini ve bu bireylerin yasli bir ortamda bulunmalarını sağlamak, korumak, ihtiyaçlarını karşılamak, hayattan zevk almalarını sağlamak, tıbbi, fiziksel, psikolojik ve sosyal gereksinimlerini karşılamak, boş zamanlarını değerlendirmelerine yardımcı olmak, yaşam koşullarını iyileştirmek, günlük yaşamla ilgili tüm ihtiyaçlarına cevap vermek, gerekli tıbbi desteği sağlamak, sıkıntı yaşadıkları konularda destek hizmetler vermek, yaşam standartlarını arttırmak kuruluşumuzun başlıca amaçlarındandır.

Kurumumuz bünyesinde ayrıca Denizli Sümer mh. Üçgen mevkiisinde faaliyet gösteren Saray Yaşlı Bakım evi olarak da yine aynı şekilde yaşlılarımıza hizmet vermekteyiz

yükleniyor..